Tonery Sharp

W mojej firmie drukuje i kopiuje się dużo, dlatego najchętniej wybieram tonery Sharp o ogromnej wydajności – takie, które wystarczają na długo i nie trzeba ich często wymieniać. Optymalne tonery Sharp do mojej kolorowej kopiarki to takie, które wystarczają nawet na 18 tysięcy stron – przy pokryciu strony na poziomie 5%. Niekiedy sięgam po oryginalny toner Sharp MX-23GTBA – odpowiedni do mojej kopiarki Sharp MX-1810U oraz do kilku innych modeli. W jego przypadku koszt skopiowania jednej strony wynosi mniej niż jeden grosz!

Podobnie jest zresztą w razie użycia przeze mnie wysokiej klasy zamienników o wydajności 18 tysięcy stron – np. takich renomowanej amerykańskiej firmy Katun, które objęte są 24-miesięczną gwarancją. Jeszcze taniej – ok. 0,80 grosza za stronę – wychodzi w przypadku świetnej klasy zamiennika marki JetWorld, na który producent udziela dożywotniej gwarancji (oczywiście z wyłączeniem tonerów wyeksploatowanych – zużytych w 60% lub więcej). Podobną gwarancją objęte są również tusze tej marki – z tym, że nie mogą być zużyte w 50% i więcej.

Oczywiście istnieją też tonery Sharp o mniejszej wydajności, np. takie, które wystarczają na zadrukowanie tysiąca stron. Niezależnie od tego, czy są to produkty oryginalne, czy też wysokiej klasy zamienniki, koszt wydrukowania (czy też skopiowania) jednej strony wynosi ok. 2 groszy. Kupując je w moim ulubionym e-sklepie, mam pewność że dotrą do mnie błyskawicznie, a w razie jakichkolwiek problemów będę mógł liczyć nie tylko na ochronę gwarancyjną, ale także – na cenne wskazówki i wsparcie ze strony jego obsługi.

Służy ona pomocą już na etapie wyboru odpowiedniego produktu – jeśli nie mamy pojęcia, jaki tusz lub toner wybrać do naszej drukarki, kopiarki czy też urządzenia wielofunkcyjnego, możemy wziąć udział w krótkim czacie z doradcą klienta, który z pewnością wiele spraw nam rozjaśni. Dzięki temu proces kompleksowego zarządzania dokumentami w firmie, ich szybkiego drukowania i skanowania, będzie przebiegał tak gładko, bezawaryjnie i niezawodnie, jak to tylko możliwe.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *