Tonery Panasonic


Choć drukarki nie są pierwszym skojarzeniem, kiedy myślę: Panasonic, ta renomowana marka ma w bogatym portfolio różnego rodzaju sprzęty, które wśród swoich funkcji mają też drukowanie. Ten znany i ceniony na całym świecie producent telewizorów, lodówek, aparatów fotograficznych czy suszarek oferuje równie niezawodne urządzenia drukujące oraz wielofunkcyjne z funkcją drukowania. Ich właściciele doceniają m.in. dużą wydajność i efektywność, a także niezwykle wysoką jakość wydruku, jaką osiągają.

Świetnej klasy sprzęt drukujący wymaga oczywiście odpowiednich materiałów eksploatacyjnych. Tonery Panasonic można kupić w wielu wersjach i odmianach – zarówno oryginalnych, jak i zamiennych. Ja niemal zawsze jestem wierny produktom sygnowanym przez markę Panasonic, i właśnie po nie sięgam najchętniej. Uważam, że w przypadku artykułów tej japońskiej firmy stosunek jakości do ceny jest wprost wyśmienity.

Ile kosztują tonery Panasonic? Ceny w moim ulubionym e-sklepie nie są wygórowane (w przeliczeniu wynoszą zaledwie 6-8 groszy za stronę), a przy tym zawsze mogę liczyć na to, że zamówione produkty dotrą do mnie błyskawicznie, a ich jakość będzie najwyższa z możliwych. Kolory są wyraziste i nasycone, ale spójne – niezbyt jaskrawe i wierne rzeczywistym. Z kolei czerń ma odpowiednią głębię, a wszelkie odcienie szarości również wypadają naturalnie. O jakichkolwiek smugach, plamach czy innych niedoskonałościach, znanych z tanich materiałów eksploatacyjnych, po prostu nie może być mowy.

Oryginalny mam również bęben światłoczuły OPC do drukarki Panasonic, który – jak wiadomo – powinien być wymieniany raz na 10-12 tysięcy wydrukowanych stron, aby te wspaniałe efekty utrzymać na tak wyśrubowanym poziomie. Mój bęben pracuje niezawodnie, przez co mogę w pełni korzystać z dobrodziejstw i zalet, jakie mają oryginalne tonery Panasonic. Aczkolwiek, jeden raz, kiedy miałem nieco mniej środków na koncie, zdecydowałem się na toner zamienny renomowanej marki Precision, i także byłem zadowolony z rezultatów – zarówno ze świetnej wydajności, jak i z wyglądu samych wydruków.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *