Marka Kyocera

Branża poligraficzna zmienia się bardzo dynamicznie. Powstają coraz to bardziej zaawansowane urządzenia elektroniczne, a wraz z nim rozwija się rynek drukarski. Łódzka firma DODRUKARKI.PL współpracuje zarówno z gigantami drukarskimi, jak i relatywnie młodymi firmami, szturmem podbijającymi branżę. Na www.dodrukarki.pl znajdziemy tonery i tusze takich marek jak Canon, HP, Brother czy Kyocera oraz zamienniki – JetWorld, Action, Orink oraz Asarto.

Laserowa jakość wydruku

Tonery Kyocera współpracują z laserowymi drukarkami tej firmy. Wydruki osiągane przez sprzęty produkowane przez firmę Kyocera cechuje bardzo wysoka jakość, a tempo wydruku jest błyskawiczne. Treść druku jest przejrzysta i nasycona barwą. Klienci wybierają tusze i tonery Kyocera również ze względu na komfort użytkowania produktu i jego łatwą aplikację.

Innowacyjne trendy w branży poligraficznej

W XXI wieku druk 3D nie jest tylko elementem rzeczywistości przedstawianej na filmach science- fiction, ale dzięki gwałtownemu rozwojowi technologicznemu stał się faktem. Wobec tempa zmian, które zachodzą w branży poligraficznej, sklep www.dodrukarki.pl poszerza swój asortyment o filamenty do drukarek 3D. Ponadto, na stronie sklepu można nabyć myszy, klawiatury i okablowanie, listwy, UPS oraz środki czyszczące do sprzętu elektronicznego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *